Taşköprü Grup, Bursa’nın Kestel İlçesinde yer alan bir inşaat firmasıdır. Taşköprü Grup 1996 yılından itibaren Bursa'da inşaat sektöründe aktif bir şekilde faliyet göstermektedir. Mantolama ve boya uygulamasıyla başladıkları inşaat sektöründe 2008 yılında Kestel ve İnegöl başta olmak üzere Bursa’nın çeşitli ilçelerinde müteahhitliğini yaptıkları yap-sat projeleri bulunmaktadır. Günümüzde anahtar teslim yapı yükleniciliği , müteahhitlik, taşeronluk, mimari dekorasyon gibi inşaatın her alanında aktif bir şekilde hizmet vermeye davam etmektedir.

 

Taşköprü İnşaat genellikle konut inşaatları yap-sat alanlarında hizmet vermektedir. Ayrıca dış cephe mantolama ve boya işinde de yıllardır çalışmaktadır. Aynı zamanda turizm ve taşımacılıkta da hizmet vermektedir.


Taşköprü İnşaat, yıllardır güvenli ve kaliteli işleriyle inşaat sektöründe adım adım büyüyen orta büyüklükte bir özel şirkettir. Şirkette iki inşaat mühendisi ve iki mimar bulunmaktadır. Personel sayısı 35 kişidir. Şirket bünyesinde taşeronlarla beraber yaklaşık 200 kişi vardır.